Kanalizasyon tıkanıklığı

Kanalizasyon tıkanıklığı

Sık rastlanan bir durum olmasa da rastlandığı zaman oldukça sıkıntılı durumları meydana getirir. Hafife alınmaması gereken bir durum olduğunun bilincinde olunması gerekiyor. Her hangi bir bilgisi veya deneyimi olmayan firmalar ile iletişime geçtiğinizde sizlere daha büyük zararlar açmak dışında bir yaptırımları olmaz. Doğru firmayı seçmeniz sizlere kaliteli ve sorunsuz bir çözüm sunacaktır.

Nadir gözükse de kanalizasyonlarda oluşan tıkanmalar oldukça problemlidir. Tıkanıklık açma  işlemlerinden önce detaylı bir şekilde inceleme yapılması gerekmektedir.

Bunun için uzman bir ekipten destek almalısınız. Kanalizasyonlarda meydana gelen tıkanıklar, yabancı maddelerin atılmasından veya beton, kaya parçalarınızın kazı çalışmaları sırasında kanalizasyon çukurlarına kaçmasından dolayı kaynaklanabilmektedir.

İhmal edilmemesi gereken bir sorundur. İhmal edildiği durumlarda evlerin veya işyerlerinin kötü kokuya maruz kalmasına yol açar. Alt katların su baskınına uğramasına neden olur. Çamur, kir veya yap birikintileri mazgallarda birikerek kanalların tıkanmasına ve su sızıntılarının ortaya çıkmasına sebep olur.

whatsapp.png (8 KB)
telefon.png (8 KB)