Kanal Temizleme
Written by yilmazlar

Kanal Temizleme

Kanal Temizleme

Yağmur suyu ve benzeri sebeplerden dolayı kanal tıkanıklıkları görülmektedir. Firmamız bu konuda gerekli tüm desteği sağlayarak tıkanıklığın bir an önce açılmasını sağlıyor. Kanal temizlemenin mutlaka yapılması gerekir. Aksi takdirde tıkanıklık daha da fazla büyüyebilir. Bu sorunun kısa sürede çözüme kav kavuşturulması gerekir.Nüfusun artmaya başlaması ile birlikte kanallar da ki yük daha fazla artmaya başlamıştır. Kanallarda ki katı atıklar ciddi sorunları beraberinde getirmektedir. Gelişmiş bir şehirde kanal sorunlarından bahsetmek mümkün değildir. 30 santim çapındaki şehir içi altyapısındaki katı atıklar kanalın dolmasına doğal olarak tıkanmasına yol açar. Kanallardaki pislik çevreye zarar verirken aynı zamanda insan sağlığının da olumsuz bir şekilde etkilenmesine neden olur.

Kanal temizleme Ankara olarak kanallarda meydana gelmiş tıkanıklığın giderilmesine yardımcı oluyoruz.Kanal temizleme dikkatli bir şekilde yapılması gerekir konuda firmamız gerekli tüm profesyonel hizmet ortaya koyarak tıkanıklığın en kısa sürede giderilmesine yardımcı oluyor.

Kanal temizleme Ankara hizmetlerinden yararlanmak için iletişim numaralarımızdan firmamızı aramanız yeterlidir. Hem çevreye hem de insan sağlığına zararı olduğundan dolayı sorunun mutlaka kökten çözülmesi gerekir. Kanal tıkanıklığı için son teknoloji ekipmanlara başvurulmaktadır. Kanal tıkanıklıkları gidermek adına kanal tıkanıklık açan cihazlar kullanılıyor.

Kanal temizleme Ankara olarak 7 gün 24 saat tıkanıklığın açılması adına üst düzey kalitede bir hizmet ortaya koyuyoruz.

Ankara kanal temizleme alanında kalitemiz ve tecrübemiz ile fark yaratıyoruz.

Kanalizasyon Hattı
Written by yilmazlar

Kanalizasyon Hattı

Kanalizasyon Altyapı İşleriKanalizasyon Hattı

Kanalizasyon kurulumu,kanalizasyon hattı ve kanalizasyon altyapı işleri ardından sorunların yaşanmaması, hem maddi olanakların korunması hem işlem tekrarı ile kaybedilecek sürenin önlenmesi hem de kalitesiz işlem sonucunda çevre sağlığının tehlikeye düşme olasılığının yok edilmesi sebebiyle oldukça önemlidir. Bu sebeple hem işlem öncesi plan aşamasında, hem altyapı kurulumunda hem de kanalizasyon temizleme gibi rutin işlemler esnasında gerekli hassasiyetin sağlanması ve her yönden “kaliteli” bir hizmetin sunulması gerekmektedir. Bu hizmetler gerekli hassasiyet ve kalite ile firmamızca sağlanmaktadır.Profesyonel hizmetimizde yıllar değişti mevsimler değiştiyse de kanalizasyon temizleme Ankara ekibimiz olarak asla biz hizmetimizden bir an bile olsun vazgeçmedik. Ayrıca sizlere özel vidanjör kiralama hizmeti de vererek vidanjörlerle kendi tıkanıklığınızı kendiniz açmanız için bir fırsat sağlıyoruz. Bununla beraber logar kapaklarının tıkanıklıklarında da kanalizasyon temizleme Ankara şirketi olarak bugünden yarınlara uzanan hizmetlerimizdeki kararlılığımızla hareket ederek çalışmalarımızı geleceğe adım adım aktarmaya devam ediyoruz. Sizler de vermiş olduğumuz bu hizmetlerimizden yararlanarak bizden kanalizasyon çalışmalarına yönelik olarak profesyonel hizmetlerimizi temin edebileceksiniz.Kanalizasyon temizleme Ankara ekibimiz yanınızda olmaktan duyduğu mutluluk ve sorumluluk bilinciyle daima yanınızda olmaya devam ediyor. Hemen sizler de bize ulaşarak anında ayrıntılı bilgi elde edebilir ve kanalizasyon çalışmalarında ve alt yapı çalışmalarında hizmet vermek üzere tecrübeli ekibimizin neler yapmış olduklarından anında haberdar olabilirsiniz. Tercihleriniz önem taşır. Üstelik kanalizasyon çalışmaları son derece önemli bir konudur. Tercihinizde bizi seçmiş olmanız çalışma şevkimizi artırıyor.

Logar Temizleme
Written by yilmazlar

Logar Temizleme

Logar Temizleme

Kanalizasyona inip tıkanıkları ortadan kaldırma işlemine logar temizleme denir. Genellikle tuvalet, klozet, lavabo gibi pis suların aktığı sistemlerde tıkanmalar oluştuğunda mevcut kanalda bir sorun olduğu anlaşılır. Sorunun çözülmesi için öncelikle kanalizasyon ekiplerine haber verilmesi gerekecektir. Kanalizasyon sisteminde oluşan bu tıkanmaların sebepleri araştırılmadan herhangi bir logar temizleme işlemi uygulanması doğru olmaz. Arızanın kaynağını netleştirmek adına boru görüntüleme kamerası kullanılması avantajlı olur. Sorun oluşturan bölge bulunduğunda bir kazım ya da kırım yapılarak borudaki çökme, kırılma sağlamlaştırılmaya çalışılır. Tamir sırasında boru cinsi ve çapına dikkat edilmelidir. Yılmazlar Kanalizasyon olarak Ankara logar temizleme  alanında tecrübe birikimimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimizden yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Tıkanıklık Açma
Written by yilmazlar

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık AçmaTıkanıklık Açma

Ankara tıkanıklık açma firması olarak gider tıkanıklığı sorunu ve türevi şikayetlerinizde en kaliteli ve hızlı hizmet sunumu yapmaktayız.

Tuvalet giderlerinde oluşan gider tıkanıklığını kısa sürede giderilmediği zaman pis koku yayarak ortamı rahatsız edecektir. Firmamızın bu konuda yapmış olduğu tıkanıklık açma Ankara hizmetlerinde en modern cihazlar ve bu konuda uzmanlaşmış elemanlar kullanılmaktadır. Tuvalet içerisinde oluşan tıkanıklıkta gidere gönderilen görüntüleme cihazı gider tıkanıklığı oluşan bölgeyi görüntüleyerek tuvalet taşına veya zeminine zarar vermeden tıkanıklık giderme işlemini yapmamıza olanak sağlamaktadır. Bu şekilde yapılan işlemlerde etrafı kirletmemenin yanında ekstra usta gerektiren durumlarda ortaya çıkmamaktadır.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ekipmanlarımız da yer verdiğimiz görüntüleme cihazları ile tıkanıklık sebebi, şiddeti ve konumu belirlenir.Sonrasında basınçlı su ve çeşitli metal ekipmanlar yardımıyla tıkanıklık sorunu aşılmaya çalışılır. Tecrübemiz ve kalitemiz ile fark yaratmaya devam ettiğimiz tıkanıklık açma Ankara alanında siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için uğraşıyoruz.Ankara tıkanıklık açma problemlerinizde bizimle iletişime geçin.