Tıkanıklık Açma
Written by yilmazlar

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık AçmaTıkanıklık Açma

Ankara tıkanıklık açma firması olarak gider tıkanıklığı sorunu ve türevi şikayetlerinizde en kaliteli ve hızlı hizmet sunumu yapmaktayız.

Tuvalet giderlerinde oluşan gider tıkanıklığını kısa sürede giderilmediği zaman pis koku yayarak ortamı rahatsız edecektir. Firmamızın bu konuda yapmış olduğu tıkanıklık açma Ankara hizmetlerinde en modern cihazlar ve bu konuda uzmanlaşmış elemanlar kullanılmaktadır. Tuvalet içerisinde oluşan tıkanıklıkta gidere gönderilen görüntüleme cihazı gider tıkanıklığı oluşan bölgeyi görüntüleyerek tuvalet taşına veya zeminine zarar vermeden tıkanıklık giderme işlemini yapmamıza olanak sağlamaktadır. Bu şekilde yapılan işlemlerde etrafı kirletmemenin yanında ekstra usta gerektiren durumlarda ortaya çıkmamaktadır.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ekipmanlarımız da yer verdiğimiz görüntüleme cihazları ile tıkanıklık sebebi, şiddeti ve konumu belirlenir.Sonrasında basınçlı su ve çeşitli metal ekipmanlar yardımıyla tıkanıklık sorunu aşılmaya çalışılır. Tecrübemiz ve kalitemiz ile fark yaratmaya devam ettiğimiz tıkanıklık açma Ankara alanında siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için uğraşıyoruz.Ankara tıkanıklık açma problemlerinizde bizimle iletişime geçin.

Lavabo Tıkanıklığı Açma
Written by yilmazlar

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evlerde ve iş yerlerinde genellikle tuvaletlerde kullanılan lavaboların tıkandığı anda ilk akla gelen lavabo acıcı olmaktadır. İlk etapta lavabo giderinde oluşan sorun çözülmüş görünse de firmamızın yapmış olduğu detaylı tıkanıklık giderme işlemi kadar kalıcı olmamaktadır. Çünkü bu kimyasal maddeler giderlerin dirsek kısımlarında tortu birikintisi oluşturarak ilerleyen zaman içerisinde daha büyük sorunlara neden olmaktadır.Tıkanıklık açma Ankara firması olarak lavabo veya banyo gibi gider tıkanıklığı sorunu ile müracaat eden müşterilerimize en kesin ve seri hizmet sunumu yapmaktayız. Kullanmış olduğumuz modern cihazlar ile önce giderin içini net bir şekilde görüntülemekteyiz. Tıkanıklığın oluştuğu bölge ekranda net bir şeklide görülene kadar görüntüleme işlemi devam eder. Sorun tespit edildiği anda öncelikle tazyikli su kullanılır. Açılamadığı takdirde çelik halatlar ile delici ve kırıcı uçlar bu bölgeye gönderilerek kullandığımız cihazların desteği ile tıkanıklık sebebi ortadan kaldırılır. Lavaboların su birikim kısımlarında biriken çamurlar ve tortular öncelikle temizlenerek asıl sorun olan tıkanıklık giderme işleminin çözümüne bundan sonra gidilir.